501 982 446
daniel@kendos.pl

Szkolenie BHP i PPOŻ przez internet (on-line)

Szkolenia, zarówno wstępne, jak i okresowe, z zakresu BHP oraz PPOŻ są obowiązkowe dla każdego pracownika, pracodawcy oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku trzeba się liczyć z wysokimi karami grzywny, wynoszącymi od tysiąca złotych wzwyż.

Firma KENDOS pragnie zaoferować Państwu komfortowy sposób na to, by odbyć okresowe szkolenie BHP online. Przedstawiona tu forma szkolenia przeznaczona jest dla pracodawców i innych podmiotów organizujących pracę, dla pracowników administracyjno biurowych, a także dla osób, które są wytypowane w zakresie ochrony PPOŻ z elementami pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Jest wiele firm, które umożliwiają szkolenie okresowe BHP online. Jest ono dostępne w formie specjalnej prezentacji instruktażowej, który można obejrzeć nawet we własnym domu. Jednak tylko my umożliwiamy odbycie takiego szkolenia jeszcze przed dokonaniem zapłaty za obejrzenie instruktażu. A ponieważ z tej formy kursu można korzystać przez całą dobę, a zaświadczenie o odbyciu szkolenia uzyskuje się natychmiast po zdaniu testu, który pojawia się po obejrzeniu filmu, jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie wypełniły na czas tego obowiązku, a czeka ich lada godzina wizyta pracowników z Inspekcji Pracy. Dzięki temu, jak już wspominaliśmy, można uniknąć wysokiej, bo wynoszącej ponad 1000 zł, kary.

 

W instruktażu otrzymają Państwo dostęp do materiałów pokazujących firmy spełniające wymogi BHP, co znacznie ułatwi interpretację przepisów. Są tam także wzory dokumentów, listów kontrolnych i formularze ustawowe. Szkolenie można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niego w bardziej sprzyjającej sytuacji (brak ograniczeń czasowych).

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty, a w razie wątpliwości i problemów technicznych, prosimy o kontakt.


 

Film instruktażowy:

 


 

Zapraszamy na szkolenie okresowe dla: 

  • pracodawców i innych osób kierujących pracownikami (ważne do 5 lat),
  • pracowników administracyjno-biurowych (ważne do 5 lat),
  • pracowników placówek służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jednostek naukowo-badawczych i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (ważne do 5 lat),
  • pracowników inżynieryjno-technicznych (ważne do 5 lat),
  • pracowników służby BHP i wykonujących zadania tej służby (ważne do 5 lat),
  • osób wyznaczonych w zakresie ochrony PPOŻ z elementami 1-pomocy.

 

 
Co nas różni od konkurencji:

 

1) natychmiastowe rozpoczęcie szkolenia 24h/dobę – opłata po ukończeniu szkolenia (u konkurencji trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty)

2) odpis zaświadczenia natychmiast po zdaniu testu (zatem mając nawet Inspekcję Pracy za 6 godzin można zdążyć i zaoszczędzić na mandacie za brak szkoleń od 1000zł w górę).

3) w prezentacji jest ogromna ilość zdjęć z firm, które spełniają wymagania BHP stawiane przez ogólne przepisy, co daje możliwość właściwej interpretacji przepisów oraz wzory dokumentów, listy kontrolne, formularze ustawowe).

4) szkolenie można przerwać i rozpocząć w dowolnym terminie (nie ma ograniczenia czasowego, można sie szkolić dowolną ilość dni).

 

 

Instrukcja w sprawie szkoleń on-line:

Szkolenie można rozpocząć o każdej porze dnia i nocy, bez oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty.

– Wystarczy kliknąć na powyższy „przycisk” i zostaną Państwo przekierowani na platformę Wirtualnego BHPowca.

– Rozpoczęcie procesu szkolenia należy zacząć od „Rejestracji” i wyboru rodzaju szkolenia. Zostanie tam też wyliczona kwota.

– Klienci posiadający kod promocyjny, uzyskują rabat uwzględniony w fakturze.

– Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany kod/link aktywujący usługę potwierdzający faktyczne rozpoczęcie szkolenia. W e-mailu załączona będzie faktura proforma.

WAŻNE: proszę skrupulatnie wypełnić pola tekstowe i odhaczyć 4 „kwadraciki”.

– Klikając na przesłany kod/link rozpoczynają Państwo szkolenie – prosimy włączyć głośnik, gdyż komunikaty lektora często uzupełniają wyświetlany tekst na ekranie.

– Szkolenie można zakończyć i rozpocząć od tego samego miejsca w dowolnym czasie.

– Nie ma limitu czasu „szkolenia” a link jest aktywny do czasu zakończenia szkolenia.

– Przerwane szkolenie można kontynuować po kliknięciu linku, lub w zakładce „Uruchom szkolenie” po wpisaniu kodu.

– Proszę pamiętać, szkolenia okresowe BHP i PPPOŻ zgodnie z Kodeksem Pracy zakańczają się rozwiązaniem testu, gdy wynik jest pozytywny otrzymują Państwa na wskazany e-mail „ODPIS” zaświadczenia.

Po uregulowaniu faktury proforma, otrzymają Państwo listownie „ORYGINAŁ” zaświadczenia oraz Fakturę. Dane, które Państwo wpiszą podczas rejestracji przenoszone są automatycznie do faktury i zaświadczenia, zatem ewentualne błędy pojawią się automatycznie na dokumentach.
W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt:

Piotr Marcinkiewicz               piotr.marcinkiewicz@onlinetools.pl               tel. 695 491 501